1q2 napisał(a):

Wyjście w 70 minucie ma oznaczać w....ienie za derbowy wynik a postulat jest taki że za pół roku nie ma takiej opcji by to się miało powtórzyć
I jeśli miałbym oceniać jego formę to podoba mi się.Drużyna a szczególnie trener - będą mieli wsparcie ale już nie tak bezgraniczne jak dotąd
Te 20 minut to przecież tylko symboliczne działanie i proponuje tak do tego podejść a nie ciśnieniować się.
|
Jeszcze mnie taka refleksja naszła że jak w tej 70 minucie będzie w plecy to cały stadion zaprotestuje...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.