Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 20.11.2011, 14:46
Dzisiaj ze wzgledow na zawieszenia i kontuzje watpie zeby 2 napastnikami grali,we wczesniejszym poscie bardziej chodzilo mi o przyszlosc.
do 70 min dajemy z sb wszystko!Ma byc koooooooooooorba!
Fajnie by bylo gdyby w 70 min jak zaczniemy schodzic poszlo:Kilka sekund dla gornika!
Odpowiedz cytując