|
@KOALIK: Ale u nas się przyjęło ostatnio, że kapitanem ma być polak. Sobolewski -> Wilk, teraz obaj nie mogą zagrać w meczu z Górnikiem i trzeba awaryjnie wybrać 3 kapitana. Tu jest problem bo w 11 jedenastce mogą wyjść: Garguła, Czekaj, Brud, Boguski - nie wiem czy nadal jest kontuzjowany- i to chyba tyle. Sam widzisz, że Garguła to jedyny wybór...
|