idźcie już lepiej wszyscy na stadion a nie takie głupoty tutaj wymyślać....krakowski futbol....dwóch napastników.... i stałoby tych 2 napastników, a Górnik by robił tornado w środku bo nie mamy defensywnego pomocnika a Garguła i Jirsak odstawiają nogi

i grając ofensywnie dostalibyśmy z 3-0 :]
Jestem jaknajbardziej zwolennikiem ustawienie 4-4-2, ale wówczas, gdy będziemy mieli kogo wstawić do śrdoka, dziękuje dobranoc
Dzisiaj liczy się wynik...