Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
Od: 06.2010
Offline
#
11353
20.11.2011, 14:38
Ciekawie wyglada Jakub Swierczok z Polonii Bytom.Odkad media podaly to info zaczalem sie przygladac jemu.Widac ze wie o co chodzi w pilce,dobry technicznie,szybki ,mysli na boisku.Dobry transfer by byl mysle.
No i jeszcze Waldka Sobote bym widzial
Daif1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Daif1906
Znajdź inne posty napisane przez Daif1906