Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11353
Stary 20.11.2011, 14:38
Ciekawie wyglada Jakub Swierczok z Polonii Bytom.Odkad media podaly to info zaczalem sie przygladac jemu.Widac ze wie o co chodzi w pilce,dobry technicznie,szybki ,mysli na boisku.Dobry transfer by byl mysle.
No i jeszcze Waldka Sobote bym widzial
Odpowiedz cytując