Lamey przychodzil jako gwiazda do Wisly

? No ktos tutaj hiperbolizuje. Czeka Was pewnie totalny remont w skladzie, ale mysle ze to nic zlego. Dobry trener znajdzie odpowiedni sklad i jakos to pouklada. Kasa jako taka bedzie, stadion,kibice,mozliwosc gry w pucharach. Nie jeden lepszy od tych co teraz u Was biegaja sie skusi.
Kucharczyk czy Borysiuk mieli slabsze sezony czy to w mlodych rocznikach, czy w nizszej lidze. Wolski reprezentuje pewien poziom od kilku lat. Bramki z Widzewem,Niemcami czy ta ostatnia to nie jest przypadek. Chlopak ma jeszcze glupia maniere dziwnych "zagran" tzn ryzykuje i czasami nie wyjdzie. Chlopak nie ma kompleksow, bawi sie pilka i potrafi zabawic sie zarowno obroncami Lechii czy Widzewa, jak i reprezentacji Niemiec. Oczywiscie nie mozna przesadzac i zaglaskac go, ale trzeba przyznac ze papiery na konkretnego grajka posiada. Teraz wszystko w jego glowie i nogach.