Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17647
Stary 20.11.2011, 14:30
Lamey przychodzil jako gwiazda do Wisly ? No ktos tutaj hiperbolizuje. Czeka Was pewnie totalny remont w skladzie, ale mysle ze to nic zlego. Dobry trener znajdzie odpowiedni sklad i jakos to pouklada. Kasa jako taka bedzie, stadion,kibice,mozliwosc gry w pucharach. Nie jeden lepszy od tych co teraz u Was biegaja sie skusi.

Kucharczyk czy Borysiuk mieli slabsze sezony czy to w mlodych rocznikach, czy w nizszej lidze. Wolski reprezentuje pewien poziom od kilku lat. Bramki z Widzewem,Niemcami czy ta ostatnia to nie jest przypadek. Chlopak ma jeszcze glupia maniere dziwnych "zagran" tzn ryzykuje i czasami nie wyjdzie. Chlopak nie ma kompleksow, bawi sie pilka i potrafi zabawic sie zarowno obroncami Lechii czy Widzewa, jak i reprezentacji Niemiec. Oczywiscie nie mozna przesadzac i zaglaskac go, ale trzeba przyznac ze papiery na konkretnego grajka posiada. Teraz wszystko w jego glowie i nogach.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując