Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20224
Stary 20.11.2011, 14:21
rav napisał(a):Wyświetl post
Myślisz, że w ogóle go to interesowało? On się przypalił przede wszystkim na atrakcyjne tereny w pobliżu stadionu Wisły. Ja tam się cieszyłem, że Cupiał przejął tereny b. stadionu lekkoatletycznego. W domyśle, że "my przejęliśmy". Czy by miały tam powstać boiska, czy hotel.

A że potem zrobiono z tymi terenami to co zrobiono, czyli nic... O to trzeba mieć pretensje, a nie o dokonanie wymiany działek, co pomogło sąsiadce. Nam mogło to pomóc nie mniej. Brakło konsekwencji.

Tak, zresztą nie wiem jaki był status tych terenów. W potocznym języku mówiło się, że to "tereny Cracovii", ale na jakiej zasadzie? Na podobnej, na jakiej TS Wisła "miała" swoje tereny (działki 180/3, 180/4 i 180/5) przez ~dziesiąt lat - czyli były to tereny innego podmiotu (tutaj skarb państwa), a TS z nich korzystał? Tu chyba też było jakoś podobnie, to była jakaś bezpłatna dzierżawa (od miasta) czy cóś...?

Przecież właśnie o pełne przekazanie terenów Filipiakowi rozchodziło się w ostatnim czasie (aby mógł inwestować na swoim) w zamian za dokapitalizowanie spółki za 20-30 mln zł.

To co ja mam powiedzieć?
No ba... to toż ja nie mam pretensji o wymianę. Sam się cieszyłem. Kurde, co ja sobie nie wyobrażałem, co tam powstanie... boiska, gabinety diagnostyczne miały być, szkółka z internatem... a wyszło jak zwykle.

Może się jeszcze Cupiał zmobilizuje jak się dowie, że mu Filipiak pod nosem centrum sportowe otwiera...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując