Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 20.11.2011, 14:19
Chciałbym zeby Kaziu zagrał 2 napastnikami,zeby Wisla grala Krakowskie futbol...skrzydlami,prostopadle pilki,klepa!Moskal!Kazimierz!Nie rusz Kazika bo zginiesz
Chyba jednak formacja sie nie zmieni.
Odpowiedz cytując