Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
Od: 06.2010
Offline
#
113
20.11.2011, 14:19
Chciałbym zeby Kaziu zagrał 2 napastnikami,zeby Wisla grala Krakowskie futbol...skrzydlami,prostopadle pilki,klepa!Moskal!Kazimierz!Nie rusz Kazika bo zginiesz
Chyba jednak formacja sie nie zmieni.
Daif1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Daif1906
Znajdź inne posty napisane przez Daif1906