Karherop napisał(a):

|
Jeśli Mistrz kraju ściąga zawodnika z myślą o podstawowym składzie , z chęcią gry w Lidze Mistrzów to na pewno daje mu odpowiednie gażę . A to że i gwiazdy ściąga się tylko na rok , można sypąć przykładami jak z kapelusza. Zawodnicy w wieku 32-33 praktycznie lat nigdy nie podpisują dłuższych kontraktów niz na 1-2 lata . Nie ma co nazywać Lameya gwiazdą , ale kontrakt na pewno ma 'europejski "
|
Z myślą o podstawowym składzie został ściągnięty Jovanoovic, a Lamey został sprowadzony na ławkę. Nie sądzę, byśmy ściągali gwiazdę na ławkę rezerwowych.
Karherop napisał(a):

|
To że polityka kadrowa Legii zmierza w dobrym kierunku , wydawało by się ze nie trzeba nikogo przekonywać . Jednak na forum wielu wydaje się chyba z zazdrości szukać u nich dziury w całym . A to przypadek , a to mu piłka zeszła , a dopiero zagrali dwa dobre spotkania . Więcej obiektywizmu .
|
No sory, gość zagrał 3 czy 4 dobre mecze, a już się robi z niego gwiazdę. Pamiętacie co było po meczu Lecha z City? Gdzie jest teraz Możdżeń/Kiełb? Gdzie jest kilka innych gwiazdek, które miały chwilowy przebłysk i potem znikały? Wystarczy jedna kontuzja i wszystko może się zmienić, patrz Sobiech, Klich itp.
Karherop napisał(a):

|
Patrząc w naszą przyszłość , w lecie czeka nas kolejna rewolucja kadrowa ( wiele kontraktów się kończy , wielu zawodników po 30 ) . W Legii kibice mogą być wzdględnie spokojni o przyszłość drużyny .
|
Wiesz opieranie zespołu na zawodnikach poniżej 20 roku jest również ryzykiem, bo jednak mają spore wahania formy, zobacz chociaż na poprzedni sezon Borysiuka czy Kucharczyka, czy chociażby u nas Małeckiego i Cikosa. Ciągle dobre mecze przeplatane beznadziejnymi.