Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 20.11.2011, 13:59
Aero napisał(a):Wyświetl post
Bzdury, 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami jest samobójstwem i tym, co obserwowaliśmy dotychczas - bezproduktywnym klepaniem piłki. Środek Jirsak, Garguła byłby naprawdę optymalny.
Samobójstwem jest gra bez środka pola. 4-4-2 bez DPŚ można sobie grać w PESie, w normalnym meczu zostalibyśmy zmiażdżeni, bo ani Jirsak, ani tym bardziej Garguła nie są asami odbioru.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując