Aero napisał(a):

|
Bzdury, 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami jest samobójstwem i tym, co obserwowaliśmy dotychczas - bezproduktywnym klepaniem piłki. Środek Jirsak, Garguła byłby naprawdę optymalny.
|
Samobójstwem jest gra bez środka pola. 4-4-2 bez DPŚ można sobie grać w PESie, w normalnym meczu zostalibyśmy zmiażdżeni, bo ani Jirsak, ani tym bardziej Garguła nie są asami odbioru.