Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 20.11.2011, 13:13
Aero napisał(a):Wyświetl post
Bzdury, 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami jest samobójstwem i tym, co obserwowaliśmy dotychczas - bezproduktywnym klepaniem piłki. Środek Jirsak, Garguła byłby naprawdę optymalny.
Ale kto by bronił ? Nasz As Jaliens ? Czy zastępujący go "młody talent" Czekaj? Czy może Chavez SAM będzie bronił? Chyba że waleczni Jirsak, a szczególnie Garguła będą dziś odpowiedzialni za walkę i odbiory w środku pola. A za to że nikt z wyżej wymienionych nie bedzie miał wsparcia, z przodu postoi sobie nie sam Biton, a i Genkov.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując