Fiti napisał(a):

|
Dokładnie! Najlepsze ustawienie jakim możemy dziś wyjść. Nie można grać na 2 napastników jeśli się nie ma 2 defensywnych pomocników, jak to napisał Charlie, a my dziś nie mamy 2 defensywnych pomocników. Obyśmy wyszli takim ustawieniem.
|
Bzdury, 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami jest samobójstwem i tym, co obserwowaliśmy dotychczas - bezproduktywnym klepaniem piłki. Środek Jirsak, Garguła byłby naprawdę optymalny.