|
zamiast Bunozy Czekaj i dla mnie będzie gitara. Na prawdę nie wiem kiedy będzie lepsza okazja, żeby sprawdzać, czy ten chłopak się nadaje czy nie. Tylko niech nikt mi nie wyjeżdza z arg. że dziś liczą się 3 pkt i nie ma czasu na "dawanie szans" bo równie dobrze można to samo odnieść do Bunozy.
|