Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15602
Stary 20.11.2011, 12:47
Osman - Mam kontrakt z Wisłą i czuję się w niej dobrze, ale cały czas czekam na okazję. Jeśli ktoś daje z siebie wszystko co najlepsze, oczekuje także najlepszego. Mam nadzieję, że będę miał szanse na transfer do większego klubu.

Ostatnio widać to wszystko co najlepsze... z taką postawą Chavez dopiero nas opuści jak mu kontrakt wygaśnie.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując