|
Osman - Mam kontrakt z Wisłą i czuję się w niej dobrze, ale cały czas czekam na okazję. Jeśli ktoś daje z siebie wszystko co najlepsze, oczekuje także najlepszego. Mam nadzieję, że będę miał szanse na transfer do większego klubu.
Ostatnio widać to wszystko co najlepsze... z taką postawą Chavez dopiero nas opuści jak mu kontrakt wygaśnie.
|