Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52144
Stary 20.11.2011, 12:31
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Ok, ale w młodszym wieku można mieć wyższe umiejętności i przekonać trenerów że powinno sie siebie postawić. Ale bez napinki i do zobaczenia na meczu. I racja, to że nie gra w Wiśle to nie wątpiliwe minus dla niego..
Oczywiście. Mam nadzieję że mimo wszystko pokaże na co go stać (jeśli oczywiście przejdzie do Rody).
Odpowiedz cytując