Marcin_fan napisał(a):

|
Ok, ale w młodszym wieku można mieć wyższe umiejętności i przekonać trenerów że powinno sie siebie postawić. Ale bez napinki i do zobaczenia na meczu. I racja, to że nie gra w Wiśle to nie wątpiliwe minus dla niego..
|
Oczywiście. Mam nadzieję że mimo wszystko pokaże na co go stać (jeśli oczywiście przejdzie do Rody).