|
Senior Member
Offline
|
|
bozar napisał(a): 
|
Brawo. Kompletna, krytyczna i dla nas bolesna analiza sytuacji.
|
bozar napisał(a): 
|
W zasadzie tym postem można by zamknąć ten temat aż do odwołania, bo wszystko zostało już powiedziane.
|
Czyli jak rozumiem 2 użytkowników już więcej gęgać że wszystko źle nam już tu nie będzie i to jest okay, super wiadomość. Propozycja jednak aby zamknąć wątek, a najlepiej rozwiązać klub i ostatni gasi światło ... jednak nie przejdzie ... generalnie dobranoc, bo u niektórych jest tylko noc, dnia nie widać.
_____________
Użytkownik kot, tekst długi napisał ale banalnie malkontencki, ot narzekać aby narzekać, czyli jednak tekst pusty.
No to po kolei:
Stadion jest w środku rewelacyjny tak do oglądania meczu jak i do dopingu. Masywne zadaszenie daje świetną akustykę, a kwestia wyboru jako porażki architektonicznej w Krakowie wiąże się wyłącznie z procesem inwestycyjnym (zbyt duże koszty, niedotrzymane terminy) i detalami czyli brakiem ładnej elewacji. Wisła zaś z tym nie ma nic wspólnego bo to inwestycja miasta. Ponad to akurat stadion to my mamy na ligę mistrzów w sam raz. Czyli twoja krytyka Wisły jest tu klasyczną kulą w płot.
Akademia piłkarska powstanie w tym sezonie (zapewne wiosną), czyli znowu pudło.Stan i Basałaj akurat są najmniej winni zaniedbaniom poprzedników.
Czasy Cupiała to 8 tytułów mistrzowskich i ...realny kontekst marazmu polskiej ligi. W pojedynkę to my Europy nie podbijemy. Zaś ocenianie definitywnie źle Stana i jego polityki transferowej po roku, gdzie zdobyliśmy tytuł MP i o włos nie znaleźliśmy się w LM jest dość zabawne, żeby nie powiedzieć śmieszne.
Te odpady z zachodu to rozumiem Meliskon, Parejko, Genkow, Nunez, Iliew, Jovanović i Biton ... no to gratuluje poczucia humoru.
Dalej ,.. a co niby wspólnego z "polskimi typu, Garguła, Boguski,Brud itp." maja wspólnego Stan i Basałaj, ... zabawny tekst napisałeś Kol. .
____________
To "rozwydrzenie Cupiałowe" (te 8 tytułów") jest złotą erą Wisły Kraków. Wiele rzeczy należy krytykować, ale przekreślanie wszystkiego w najlepszym okresie istnienia Wisły od początku jej istnienia jest dowodem ...powiedzmy łagodnie niedyspozycji duchowo-intelektualnej.
Wniosek jest prosty, bardzo łatwo napisać że dno i kilo mułu, ale bardzo trudno napisać tekst krytyczny i merytorycznie rozwijający, użytkownikowi o nicku ~kot, życzę wszystkiego dobrego, a co do budowy to cały świat jest w trakcie permanentnej budowy (a ściślej przebudowy, inaczej transformacji), ot panta rei, wszystko płynie, więc to że Wisła jest w budowie to bardzo dobrze, ważne jedynie aby proces budowy kolejnych drużyn mistrzowskich w Wiśle Kraków był skuteczny, czyli:
lepszy trener, więcej Meliksonów i Jovanoviciów i ...jednak nowych Małeckich, dotrzymanie obietnic z akademią piłkarską, lepszy skauting w niższych ligach w Polsce, oraz jak dla mnie stabilizacja z dyr. sp. Stanem Valckx-em na czele, gościem robiącym błędy, ale dającym nadzieję że i My będziemy jak PSV, czyli kiedyś dobrym średniakiem europejskim.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.11.2011 o godz. 13:57.
|
|