Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52141
Stary 20.11.2011, 12:21
Ok, ale w młodszym wieku można mieć wyższe umiejętności i przekonać trenerów że powinno sie siebie postawić. Ale bez napinki i do zobaczenia na meczu. I racja, to że nie gra w Wiśle to nie wątpiliwe minus dla niego..
Odpowiedz cytując