cinekw napisał(a):

|
Dla mnie Pareiko - Jovanovic,Bunoza,Chavez,Diaz - Nunez - Jirsak,Gargula - Kirm, Iliev - Biton.
|
Dokładnie! Najlepsze ustawienie jakim możemy dziś wyjść. Nie można grać na 2 napastników jeśli się nie ma 2 defensywnych pomocników, jak to napisał Charlie, a my dziś nie mamy 2 defensywnych pomocników. Obyśmy wyszli takim ustawieniem.