Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
15601
20.11.2011, 11:54
willow
napisał(a):
Proszę nie dewaluować opaski kapitańskiej.
To, że ktoś przeżył jeden derbowy mecz bardziej od innych, nie daje mu legitymacji do funkcji kapitana.
A postawa Guły przez te kilka sezonów w Wiśle daje mu legitymację
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928