Wojtas napisał(a):

|
Panowie 70 minut jedziemy z dopingiem i pomagamy pilkarzom.A w 70 minucie wychodzimy ,zeby cos im uswiadomic-co? moze sami do tego dojdą.
|
Wyjśćie ze stadionu będzie tak żałosne że każdy klub się będzie z nas śmiał... Czy to Legia czy Amica albo inne... Gdzie jedność

jak była dawniej

Wisła na dobra i na złe
WISŁA ZAWSZE ODRADZA SIĘ JAK FENIKS Z POPIOŁÓW...
rok temu też nie było za ciekawie...