Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 20.11.2011, 11:52
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Panowie 70 minut jedziemy z dopingiem i pomagamy pilkarzom.A w 70 minucie wychodzimy ,zeby cos im uswiadomic-co? moze sami do tego dojdą.

Wyjśćie ze stadionu będzie tak żałosne że każdy klub się będzie z nas śmiał... Czy to Legia czy Amica albo inne... Gdzie jedność jak była dawniej

Wisła na dobra i na złe

WISŁA ZAWSZE ODRADZA SIĘ JAK FENIKS Z POPIOŁÓW...
rok temu też nie było za ciekawie...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując