Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 20.11.2011, 11:33
dawiss napisał(a):Wyświetl post
Dlatego Ty siedziesz przed komputerem, a na lawce trener.

Trzeba byc slepym, zeby swiadomie oslabiac zespol... Tylko po to zeby grali Polacy.
Najpierw dałbyś szansę zagrać takiemu składowi , a potem komentuj znawco .
Odpowiedz cytując