Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
Od: 10.2009
Offline
#
102
20.11.2011, 11:33
dawiss
napisał(a):
Dlatego Ty siedziesz przed komputerem, a na lawce trener.
Trzeba byc slepym, zeby swiadomie oslabiac zespol... Tylko po to zeby grali Polacy.
Najpierw dałbyś szansę zagrać takiemu składowi , a potem komentuj znawco .
Squirtle88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Squirtle88
Znajdź inne posty napisane przez Squirtle88