Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52135
Stary 20.11.2011, 11:32
willow napisał(a):Wyświetl post
Warto zwrócić uwagę na fragmenty tego tekstu, w których jest wyraźnie napisane, że swoich najlepszych piłkarzy APOEL sprowadził dopiero po awansie do LM, wcześniej nie było ich na nich stać... to jest to, o czym wcześniej pisałem. Zwracam również uwagę na te "mityczne" zarobki piłkarzy APOEL-u. Wychodzi na to, że Manduca, Charalambidis czy Morais zarabiają mniej od Jaliensa a porównywalnie do Garguły...

Widać, że Wisła postanowiła iść tą samą drogą niestety, miała mniej trafionych transferów. Nie mniej, w kontekście braku bazy szkoleniowej dla wychowanków, ta strategia wydaję się być słuszna. Sprowadzanie młodych Polaków może się opłacić dłuższej perspektywie i zapewne klub będzie tak robił, ale na tu i teraz potrzebujemy dobrych zagranicznych graczy co, jak widać na przykładzie APOEL-u, wcale nie jest nieosiągalne...

tylko jedna spraw tam inaczej wygląda płacenie podatków
Odpowiedz cytując