|
Ktoś tu sie pytał jak wyciągnąć Celebana
Otóż ma w kontrakcie klauzule odejscia, bodajże 500 tys. euro
I nie mowcie ze jest za słaby na Wisłe bo płakać sie chce co wy tu piszecie, robicie z tego klubu drugi Real albo Barcelone, gdzie jak gosc sie sprawdza powiedzmy w Atletico Madryt to go tam nie chca, bo to przeciez taka potęga i tu sie nie sprawdzi. Na ten moment jestesmy druzyna srodka tabeli, Śląsk jest liderem i gra od nas o niebo lepiej, wiec nalezy uznac ze jak tam sie ktos sprawdza to u nas sie sprawdzi tym bardziej.
Pozdrawiam
|