Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11349
Stary 20.11.2011, 11:25
Ktoś tu sie pytał jak wyciągnąć Celebana

Otóż ma w kontrakcie klauzule odejscia, bodajże 500 tys. euro

I nie mowcie ze jest za słaby na Wisłe bo płakać sie chce co wy tu piszecie, robicie z tego klubu drugi Real albo Barcelone, gdzie jak gosc sie sprawdza powiedzmy w Atletico Madryt to go tam nie chca, bo to przeciez taka potęga i tu sie nie sprawdzi. Na ten moment jestesmy druzyna srodka tabeli, Śląsk jest liderem i gra od nas o niebo lepiej, wiec nalezy uznac ze jak tam sie ktos sprawdza to u nas sie sprawdzi tym bardziej.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując