Davss875 napisał(a):

Moj skład;
Jovanic
Jovanovic, Czekaj, Chavez, Bunoza
Iliev, Garguła, Brud, Boguski
Genkov, Biton
|
Dlatego Ty siedziesz przed komputerem, a na lawce trener.
Trzeba byc slepym, zeby swiadomie oslabiac zespol... Tylko po to zeby grali Polacy.