|
Na pewno nie zdecyduje się na grę dwoma napastnikami z prostego względu - nie gra ani Sobol, ani Wilk, a nie da się zgrać dwójką z przodu jeśli nie zabezpieczyło się odpowiednio środka pola.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|