Davss875 napisał(a):

Moj skład;
Jovanic
Jovanovic, Czekaj, Chavez, Bunoza
Iliev, Garguła, Brud, Boguski
Genkov, Biton
|
No ciekawe czy Kazik zdecyduje sie na gre 2 napastnikami - moze lepiej widzi, ze w takim ustawieniu prezentujemy sie znacznie lepiej