arrosmay napisał(a):

Jakby przychodził jako gwiazda to by mu dali kontrakt na 3 lata, a nie na rok.
Jak tak patrzę na tą bramkę Wolskiego to pomijając to, że ma chłopak potencjał, trzeba przyznać, że piłka mu ewidentnie zeszła.
|
Jeśli Mistrz kraju ściąga zawodnika z myślą o podstawowym składzie , z chęcią gry w Lidze Mistrzów to na pewno daje mu odpowiednie gażę . A to że i gwiazdy ściąga się tylko na rok , można sypąć przykładami jak z kapelusza. Zawodnicy w wieku 32-33 praktycznie lat nigdy nie podpisują dłuższych kontraktów niz na 1-2 lata . Nie ma co nazywać Lameya gwiazdą , ale kontrakt na pewno ma 'europejski "
Nie chcę się zakładać , ale Lamey zarabia tyle ile Żyro , Wolski , Kosecki i paru innych chłopaków z Legii razem wziętych . Może i zawodnicy zagraniczni nie wymagają dużego wkładu finansowego na początek , to sam kontrakt zawsze mają na wysokim poziomie . Tym bardziej jeśli zaznali już smaku gry w dobrych klubach i ligach .
To że polityka kadrowa Legii zmierza w dobrym kierunku , wydawało by się ze nie trzeba nikogo przekonywać . Jednak na forum wielu wydaje się chyba z zazdrości szukać u nich dziury w całym . A to przypadek , a to mu piłka zeszła , a dopiero zagrali dwa dobre spotkania . Więcej obiektywizmu .
Patrząc w naszą przyszłość , w lecie czeka nas kolejna rewolucja kadrowa ( wiele kontraktów się kończy , wielu zawodników po 30 ) . W Legii kibice mogą być wzdględnie spokojni o przyszłość drużyny .