Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52128
Stary 20.11.2011, 10:31
willow napisał(a):Wyświetl post
Warto zwrócić uwagę na fragmenty tego tekstu, w których jest wyraźnie napisane, że swoich najlepszych piłkarzy APOEL sprowadził dopiero po awansie do LM, wcześniej nie było ich na nich stać... to jest to, o czym wcześniej pisałem. Zwracam również uwagę na te "mityczne" zarobki piłkarzy APOEL-u. Wychodzi na to, że Manduca, Charalambidis czy Morais zarabiają mniej od Jaliensa a porównywalnie do Garguły...
Pierwszy awans APOELu do LM to sezon 2009/2010, tak? Do tego czasu zdążyli oni ściągnąć piłkarzy m.in. z :

- klubów greckich (AEK Ateny, Larnaka, Ergotelis, Iraklis)
- Utrechtu
- Chelsea (sic!)
- Sportingu Braga
- KAA Gent

Możecie wierzyć w bajki o tym, że mamy podobne budżety, ale proszę, róbcie to na własny użytek a nie na forum publicznym.
Odpowiedz cytując