Emenems81 napisał(a):

|
U Nas Lamey nie zagrał pełnej rundy, a przychodził jako gwiazda - więc jakie to ma znaczenie?
|
Przychodził jako gwiazda?
Chyba betlejemska.
Po przeczytaniu wpisów na forum jego byłego klubu, dalej nazywać go jako gwiazda była głupotą.
Zresztą większy lament był niż zachwyt po tym transferze.