Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17643
Stary 20.11.2011, 10:23
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
U Nas Lamey nie zagrał pełnej rundy, a przychodził jako gwiazda - więc jakie to ma znaczenie?
Przychodził jako gwiazda?
Chyba betlejemska.

Po przeczytaniu wpisów na forum jego byłego klubu, dalej nazywać go jako gwiazda była głupotą.
Zresztą większy lament był niż zachwyt po tym transferze.
Ostatnio edytowane przez Piotson : 20.11.2011 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując