Mauret napisał(a):

|
Z tego co pamiętam nigdy nie pokazywało wszystkich...
|
To zależy od tego jaką sobie ustawiłeś bazę danych. Na ilość piłkarzy wpływa także ilość lig, które zaznaczyłeś jako grywalne.
@Bartuk
Bodaj w FM 2009 moją Wisłę wykupił jakiś szejk, wszystko się może zdarzyć
