Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52127
Stary 20.11.2011, 10:20
Warto zwrócić uwagę na fragmenty tego tekstu, w których jest wyraźnie napisane, że swoich najlepszych piłkarzy APOEL sprowadził dopiero po awansie do LM, wcześniej nie było ich na nich stać... to jest to, o czym wcześniej pisałem. Zwracam również uwagę na te "mityczne" zarobki piłkarzy APOEL-u. Wychodzi na to, że Manduca, Charalambidis czy Morais zarabiają mniej od Jaliensa a porównywalnie do Garguły...

Widać, że Wisła postanowiła iść tą samą drogą niestety, miała mniej trafionych transferów. Nie mniej, w kontekście braku bazy szkoleniowej dla wychowanków, ta strategia wydaję się być słuszna. Sprowadzanie młodych Polaków może się opłacić dłuższej perspektywie i zapewne klub będzie tak robił, ale na tu i teraz potrzebujemy dobrych zagranicznych graczy co, jak widać na przykładzie APOEL-u, wcale nie jest nieosiągalne...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując