GaoFeng napisał(a):

Cytat:
Choć Apoel ma niższy budżet od Wisły (około 40 mln zł wobec blisko 50 mln krakowian), to napastnikowi Estebanowi Solariemu przelewa rocznie na konto pół miliona euro.
Na takie pieniądze przy Reymonta nie mogą liczyć. O kwotach mówi się tylko nieoficjalnie i według tych informacji najlepiej zarabia Kew Jaliens, który wraz z premiami może dostać blisko 400 tys. euro. Niewiele mniej (ok. 350 tys. euro) otrzymuje Gustavo Manduca, napastnik Apoelu, na którego zatrudnienie Cypryjczyków stać było także dopiero po awansie do LM. Kolejni na liście płac są Nuno Morais (250 tys. euro) i Constantinos Charalambidis (220 tys.).
|
Porównaj sobie też z jakich klubów przychodzili nowi zawodnicy do APOELu-
http://www.irn.worldfootball.net/tea...ikosia/2012/6/
Jeżeli po tym nadal będziesz uważać, że mamy podobne budżety, to już Ci nic nie pomoże.