Emenems81 napisał(a):

|
U Nas Lamey nie zagrał pełnej rundy, a przychodził jako gwiazda - więc jakie to ma znaczenie?
|
Jakby przychodził jako gwiazda to by mu dali kontrakt na 3 lata, a nie na rok.
Jak tak patrzę na tą bramkę Wolskiego to pomijając to, że ma chłopak potencjał, trzeba przyznać, że piłka mu ewidentnie zeszła.