Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17642
Stary 20.11.2011, 09:12
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
U Nas Lamey nie zagrał pełnej rundy, a przychodził jako gwiazda - więc jakie to ma znaczenie?
Jakby przychodził jako gwiazda to by mu dali kontrakt na 3 lata, a nie na rok.

Jak tak patrzę na tą bramkę Wolskiego to pomijając to, że ma chłopak potencjał, trzeba przyznać, że piłka mu ewidentnie zeszła.
Odpowiedz cytując