Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52121
Stary 20.11.2011, 00:14
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
A przykład Niemiecki? Ja wiem że może żadna niemiecka ekipa nie świruje w pucharach. Ale rok rocznie grają w ćwierćfinałach, półfinałach. A zasad finansowych przestrzegają na takich samych zasadach jak normalne firmy
Podobnie można podać przykład niemiecki i porównać do nas jeśli chodzi o gospodarkę, poziom życia itp
Pewnie za 20, 30 lat, nasze kluby też będą sobie nieźle radziły i miały zbilansowane budżety.
W naszej rzeczywistości to bardziej pasują przykłady z Rosji,Ukrainy czy Turcji ,gdzie wpompowano w ten biznes ogromną kasę i są tego efekty.

A u nas jest tak jak pisze wolfy.Kasa na rozwój może by była ale przy awansie do LM tyle że awansu nie ma bo nie ma kasy
Na dziś niestety ale jedyną drużyną która może wejść na ten wyższy poziom jest Legia.Szkolenie mają, bazę chyba też, do tego stadion i ogromną rzeszę oddanych kibiców, oprócz tego nie muszą sprzedawać i mają pieniądze na systematyczne wzmacnianie składu.

Czytam gdzieś w innym temacie jaki to Maaskant to leszcz, nie to co Skorża ale to niestety jest to myślenie zupełnie oderwane od rzeczywistości - tak jakby Maaskant był tym złym , Skorża tym dobrym i tak na prawdę to nas tylko odróżnia od Legii.

A pragnę wspomnieć że dokładnie ten sam Skorża, u nas w schyłkowym momencie, nie był w stanie niczego wygrać a wyleciał za 7 godzin pod rząd bez strzelonego gola, co na prawdę jest 'wyczynem'.

Maaskant był ostatnim z problemów w Wiśle tak jak Skorża nie jest cudotwórcą w Legii
Zwolnienie Maaskanta nic nie zmieni tak jak nic nie zmieni zatrudnienie kogoś lepszego, wywalenie Staszka, Basałaja itp.
To są tylko zmiany dla picu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując