snyrting napisał(a):

Przecież my tą drogą kroczymy od 11 lat. We współczesnej piłce połączenie zbilansowanego budżetu i sukcesów jest niemożliwe.
|
A przykład Niemiecki? Ja wiem że może żadna niemiecka ekipa nie świruje w pucharach. Ale rok rocznie grają w ćwierćfinałach, półfinałach. A zasad finansowych przestrzegają na takich samych zasadach jak normalne firmy