Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17636
Stary 19.11.2011, 22:55
Żaden diler.
Podziwiam waszą młodzież, ale zachowuje umiar.
Rybus też kiedyś wystrzelił(pamiętasz chyba komu strzelił 2 gole mając 18 lat?) i na 2 sezony przygasł, teraz znowu gra bardzo dobrze.
Wolski może być świetnym rozgrywającym, ale może również teraz się wybić by przez 2 lata podzielić casus Rybusa.

Ten mój tekst o przewadze w lidze nad nami, to przecież prawda.
Melikson, Mały, Genkov, Jovanovic, Sobol.

Przed sezonem wydawało się, że my mamy szeroką kadrę a wy będziecie mieć problem. Tymczasem jest na odwrót.
Odpowiedz cytując