|
Żaden diler.
Podziwiam waszą młodzież, ale zachowuje umiar.
Rybus też kiedyś wystrzelił(pamiętasz chyba komu strzelił 2 gole mając 18 lat?) i na 2 sezony przygasł, teraz znowu gra bardzo dobrze.
Wolski może być świetnym rozgrywającym, ale może również teraz się wybić by przez 2 lata podzielić casus Rybusa.
Ten mój tekst o przewadze w lidze nad nami, to przecież prawda.
Melikson, Mały, Genkov, Jovanovic, Sobol.
Przed sezonem wydawało się, że my mamy szeroką kadrę a wy będziecie mieć problem. Tymczasem jest na odwrót.
|