jerry.lii.lewis napisał(a):

To może ktoś w końcu napisze na jaki konkretnie temat jest protest. Do kogo kierowany, jakie postulaty konkretne.
Poza formą powinna być jeszcze treść.
Inaczej to takie "precz z preczem".
|
Wyjście w 70 minucie ma oznaczać w....ienie za derbowy wynik a postulat jest taki że za pół roku nie ma takiej opcji by to się miało powtórzyć

I jeśli miałbym oceniać jego formę to podoba mi się.Drużyna a szczególnie trener - będą mieli wsparcie ale już nie tak bezgraniczne jak dotąd
Te 20 minut to przecież tylko symboliczne działanie i proponuje tak do tego podejść a nie ciśnieniować się.