Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 19.11.2011, 22:55
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
To może ktoś w końcu napisze na jaki konkretnie temat jest protest. Do kogo kierowany, jakie postulaty konkretne.
Poza formą powinna być jeszcze treść.
Inaczej to takie "precz z preczem".
Wyjście w 70 minucie ma oznaczać w....ienie za derbowy wynik a postulat jest taki że za pół roku nie ma takiej opcji by to się miało powtórzyć
I jeśli miałbym oceniać jego formę to podoba mi się.Drużyna a szczególnie trener - będą mieli wsparcie ale już nie tak bezgraniczne jak dotąd
Te 20 minut to przecież tylko symboliczne działanie i proponuje tak do tego podejść a nie ciśnieniować się.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując