MatMario napisał(a):

I jeszcze kilku z poprzedniej strony, rozumiem że maskotki dla dzieciaków już kupione i czekają aby je jutro przekazać na meczu?
Czy to może też idiotyczny pomysł i Wy się nie bawicie?
|
Tak, maskotkę kupiłem. Tak, uważam ten protest a właściwie jego formę i czas za średnio trafiony.