Piotson napisał(a):

Daj im się nacieszyć 
Trafiło im się dobre pół roku, Żyro kopnął prosto piłkę, Wolskiemu wyszedł strzał życia, i zapominają, że mają nad nami przewagę w lidze tylko dlatego, że co chwila wypada 3-4 ważnych piłkarzy.
|
Daj namiar na dilera bo chce tego zasmakowac...ale nie barbituranow
