willow napisał(a):

Jeśli Wisła ma być samofinansującym się przedsiębiorstwem, musi grać w LM. Innej drogi nie ma. Spójrzcie, jak makabrycznie zadłużone są kluby pokroju Legii czy Lecha. mamy iść tą samą drogą?
|
Legia jest zadłużona podobnie jak i Wisła. Jeżeli chodzi o Lecha to Rutkowski stosuje politykę równowagi budżetowej i dzięki temu nie ma tam żadnego zadłużenia. Niektórzy twierdzą nawet, że wyciąga on kasę z klubu
