Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52114
Stary 19.11.2011, 22:28
willow napisał(a):Wyświetl post

Jeśli Wisła ma być samofinansującym się przedsiębiorstwem, musi grać w LM. Innej drogi nie ma. Spójrzcie, jak makabrycznie zadłużone są kluby pokroju Legii czy Lecha. mamy iść tą samą drogą?
Legia jest zadłużona podobnie jak i Wisła. Jeżeli chodzi o Lecha to Rutkowski stosuje politykę równowagi budżetowej i dzięki temu nie ma tam żadnego zadłużenia. Niektórzy twierdzą nawet, że wyciąga on kasę z klubu
Odpowiedz cytując