Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 19.11.2011, 21:07
Największą zagadką tego meczu jest to ile misiów zbierzemy.

No i takie dwa drobiazgi. Jak Kaziu zestawi obronę i czy będą większe zmiany w ustawieniu drużyny.

Jeżeli w ogóle mamy jeszcze coś ugrać w lidze w tym sezonie mecz trzeba wygrać.

Protest. Spokojnie, tyle już ich było...To co napisał Oldpara jest w zasadzie OK.
Odpowiedz cytując