Największą zagadką tego meczu jest to ile misiów zbierzemy.
No i takie dwa drobiazgi. Jak Kaziu zestawi obronę i czy będą większe zmiany w ustawieniu drużyny.
Jeżeli w ogóle mamy jeszcze coś ugrać w lidze w tym sezonie mecz trzeba wygrać.
Protest. Spokojnie, tyle już ich było...To co napisał Oldpara jest w zasadzie OK.