Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17624
Stary 19.11.2011, 20:58
Powiem tak: trzeba było na to czekać 11 lat. Rok założenia: kwiecień 2000. Pierwszy występ wychowanka z Akademii w pierwszym składzie Legii: wiosna 2011 (Żyro, chyba w meczu z Jagiellonią po raz pierwszy wyszedł w podstawowym składzie).

To co Wolski zrobił było niesamowite. Oglądanie takich akcji i goli wychowanków jest bezcenne.

Żyro też swoje gra, a do pierwszego składu pukają jeszcze Furman, Jagiełło, Łukasik, Żurek... Kilku innych też koło treningów pierwszego składu się kręci...

11 lat.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 19.11.2011 o godz. 21:03.
Legionista
Odpowiedz cytując