Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17623
Stary 19.11.2011, 20:44
Pamiętacie jak za czasów Skorży narzekaliśmy na to, że nie stawiał on na młodych Polaków?
Dzisiaj, z perspektywy czasu wiemy, że jakby było na kogo stawiać, to Maciej by to robił.

To tak dla podsumowania jaki jest poziom wychowanków, którzy tracą swój i nasz czas w Młodej Wiśle.

ps.

Poziom niektórych postów zniechęca do pisania na tym forum. No nic, cieszcie się dalej pisząc co by było za Maaskanta. Nie chcecie zauważyć gdzie tkwi podstawowy błąd w Wiśle, to tego nie zauważycie. Ja na szczęście mam opcję ignoruj.
Odpowiedz cytując