|
Pamiętacie jak za czasów Skorży narzekaliśmy na to, że nie stawiał on na młodych Polaków?
Dzisiaj, z perspektywy czasu wiemy, że jakby było na kogo stawiać, to Maciej by to robił.
To tak dla podsumowania jaki jest poziom wychowanków, którzy tracą swój i nasz czas w Młodej Wiśle.
ps.
Poziom niektórych postów zniechęca do pisania na tym forum. No nic, cieszcie się dalej pisząc co by było za Maaskanta. Nie chcecie zauważyć gdzie tkwi podstawowy błąd w Wiśle, to tego nie zauważycie. Ja na szczęście mam opcję ignoruj.
|