|
To ma być protest przeciw przegranym derbom? Zbyt dużej liczbie obcokrajowców? Zbyt małej liczbie wychowanków? Wszystkiemu naraz? Przecież to bez sensu. Bo jak zdobywaliśmy MP to proporcje nie były inne i jakoś wtedy nikt nie protestował. Z artykułu na SKWK : "Nie zbuduje się Wielkiej Wisły na ludziach, dla których każdy następny mecz jest po prostu zwykłym spotkaniem - po prostu pracą jaką należy wykonać, aby otrzymać wypłatę". A jest jakiś pomysł skąd wziąć takich dla których mecz nie będzie tylko pracą? Bo wyniki ME pokazują, że na naszą młodzież to średnio można liczyć. Po prostu trzeba brać na tyle dobrych i profesjonalnych, aby tą swoją pracę Ci najemnicy wykonywali na tyle dobrze, aby efekty były na miarę oczekiwań kibiców. Nam nie powinni przeszkadzać obcokrajowcy w składzie, tylko słabi piłkarze. A tych trzeba wymienić nie na Polaków czy obcokrajowców tylko na graczy LEPSZYCH. Jeśli to wyjście ma być "karą" dla piłkarzy za derby, to ok (choć wielu w tym meczu grało dobrze i walczyło, a gdyby do siatki wpadło to co powinno to nie byłoby w ogóle tematu), ale jeśli to wyjście ma być głosem w polityce transferowej, to całkiem bez sensu.
|