Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17615
Stary 19.11.2011, 19:19
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Panie Valcx, lepszy Lamey i Jaliens niz Wolski, prawda?
Widzieliscie co teraz strzelil Wolski z Legii?
Myślę, że o poziomie twojego postu może znaczyć fakt, że porównujesz ofensywnego pomocnika do prawego i środkowego obrońcy.
Odpowiedz cytując