Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
17615
19.11.2011, 19:19
Maciuś
napisał(a):
Panie Valcx, lepszy Lamey i Jaliens niz Wolski, prawda?
Widzieliscie co teraz strzelil Wolski z Legii?
Myślę, że o poziomie twojego postu może znaczyć fakt, że porównujesz ofensywnego pomocnika do prawego i środkowego obrońcy.
Piotson
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Piotson