Maciuś napisał(a):

Panie Valcx, lepszy Lamey i Jaliens niz Wolski, prawda?
Widzieliscie co teraz strzelil Wolski z Legii?
|
Nie bluźnij!
Czy nie wiesz że tylko stawianie na wypalonych wiekowych stranierosów ma sens! Większość na tym forum ci to powie. Im starszy i im z bardziej odległego miejsca na świecie tym lepszy
Precz z polskim drewnem w Wiśle!
Przyjemnie się patrzy na skład Legii (sporo Polaków okraszonych kilkoma obcymi gwiazdami). No ale my już wybraliśmy inny model. Bez szkolenia.
Zatem czekamy na zaciąg nowych Lameyów i Jaliensów w zimie.