Pan Jotka napisał(a):

|
A Anglii nikt nie zwalniał trenera bo ten zdobył mistrza i za rok mu nie szło w kilkunastu kolejkach tak jak kazdy by chciał. W Anglii nikt nie lepi drużyny na teraz z darmowych graczy! Jak powołujesz się na Anglię to rób to z rozwagą!
|
Anglia była pierwszym lepszym przykładem.
W Anglii może nie, ale w Hiszpanii już tak.
Ale my w Polsce lubimy sobie tak wszystko tłumaczyć ,ze zmęczenie że zajechani. Przypominam sobie teraz ostatnie MŚ gdzie komentator prawie każdą drugą połowe rozpoczynał słowami "widac po nich zmęczenie"
w Anglii nikt nie lepi druzyny z darmowych graczy bo kazdy klub dostaje grube pieniadze od ligi, ile ? Prawie 50mln euro.
Druzyna która spada do Championschip dostaje pieniadze od premier league by w przyszłym sezonie awansować, wiec nie lepią z darmowych piłkarzy bo STAĆ ICH na lepszych.
i w sumie tekst - brak świeżość - co to w ogole jest ?