Wyświetl pojedynczy post
Matijas
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15587
Stary 19.11.2011, 15:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Garguła nie powinien (moim zdaniem i nikt nie musi się z tym zgadzać) nawet koszulki Wisły za brak zaangażoowania i ambicji zakładać, a co dopiero opaskę kapitana.
Widac takie czasy. Funkcja kapitana tylko za staż (w połowie przeznaczony na leczenie kontuzji) w Wisle. Swego czasu mógł byc nim nawet Dawidowski...
To samo chciałem napisać, gdy to zobaczyłem...Szacunek.

Że Polak musi być kapitanem? Co za bzdura! A Cleber? Pareiko nie przyniósłby nam chociaż wstydu w tej roli, a płaczek i panienka pewnie tak. Co z tego, że jest Polakiem, jak NA PEWNO NIE JEST WIŚLAKIEM.
Odpowiedz cytując