Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15585
Stary 19.11.2011, 15:46
Garguła w każdym meczu odstawia nogę i głupio traci piłki w sytuacjach banalnie prostych. Żeby jeszcze próbował jakichś ciekawych zagrań trudnych do odczytania dla przeciwnika, ale on potrafi stracić piłkę niedokładnym podaniem do najbliższego kolegi z zespołu.

Kapitanem Gargulce nie powinien być, kapitanem musi być ktoś kto ma charyzmę i potrafi pociągnąć drużynę do góry.
Już Pareiko, Biton, Chavez bardziej zasługują na opaskę kapitana. Moim faworytem jest Wilk i jeżeli on jest na boisku to właśnie on powinien być kapitanem. Sobol > Wilk >Pareiko, Biton, Chavez. Nawet Nunez, który gra w Wiśle od kilku miesięcy bardziej zasługuje na opaskę.
Odpowiedz cytując