Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7325
Stary 19.11.2011, 15:41
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Śląsk obrał bardzo dobra strategię, ponieważ od pierwszego meczu na własnym stadionie ma całkiem przyzwoite ceny biletów. U nas prezes chciał od razu mocno zarabiać na biletach i sie przeliczył. Teraz każdy przeciętny kibic żyje w przekonaniu, ze wejściówki na Wisłę są bardzo drogie i nic nie dadzą akcje marketingowe mówiące o tańszych biletach...
ważnym elementem jest też brak KK - karty która u nas jest większym utrudnieniem niż uławieniem

Odpowiedz cytując